6 POWODÓW, BY WYPRÓBOWAĆ NOWEGO KONSULTANTA

Potrzebujesz tak dobrych konsultantów środowiskowych, jak to tylko możliwe.

To oszczędza czas, przyśpiesza budowę i sprawia, że klienci widzą w Tobie lepszego specjalistę.

Działanie zespołowe zawsze procentuje. Dlatego Twój zespół powinien składać się z liderów. Konsultant nie jest najważniejszy, ale ma wpływ na wyniki.

Dlaczego akurat Prohabitat byłby dobrym partnerem dla Twojego biura?
Dotrzymujemy obietnic

Będzie dla Ciebie pracować grupa osób, których jedynym celem jest sprawne i rzetelne załatwienie wszystkich istotnych dla projektu pism, pozwoleń i spraw. Na czas zlecenia stajemy się częścią Waszego zespołu. Mówimy szczerze,odbieramy telefon, i dbamy o każdy szczegół nawet najbardziej kompleksowego zlecenia. Obiecujemy to, co potrafimy zagwarantować.

Dotrzymujemy terminów

Terminy wyznaczone przez klienta są dla nas mapą działania. Wiemy,że w budowaniu czas to część jakości. Dzięki dogłębnej znajomości procedur oraz codziennych praktyk branży potrafimy stworzyć plan, który naprawdę działa, a nie jest tylko listą życzeń.

Liczy się każdy dzień i godzina. Jesteśmy w kontakcie!

Wiemy, co robić

Przepisy zmieniają się ciągle. My zmieniamy się z nimi, byś był zawsze na czasie. Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, na czym nasi klienci tylko korzystają. Wiemy, jak wykorzystywać technologie, by załatwiać sprawy szybciej, i nie spowalniają nas stare nawyki.
Wiemy, co robić, by zlecenie się udało.
Jesteśmy nowi i oferujemy nową jakość.

Dochowujemy tajemnicy

To kluczowy element zlecenia — pełna poufność. Operując w środowisku urzędników, firm budowlanych i architektów dbamy o całkowitą dyskrecję i ochronę danych. Klienci nie wiedzą o sobie nawzajem, a my potrzebujemy tylko informacji niezbędnych do wykonania zamówienia. To nie tylko słowa — wdrażamy system zarządzania informacją ISO 27 001.

Prohabitat to poufność w wersji pro.

Dlaczego jesteśmy szybsi?

Jeśli nie wykorzystujesz tych możliwości, możesz mieć lepszego konsultanta niż obecnie:

  • podpis elektroniczny — by sprawy załatwiać kliknięciem, a nie spotkaniem
  • pliki w chmurze — by nigdy nic nie gubić i wszystko mieć pod ręką
  • statystyczna analiza danych — by z każdym tygodniem działać coraz sprawniej
  • system wsparcia prawnego LEX — by przepisy pomagały, a nie spowalniały.
Zadowolenie klientów

Odsetek klientów, którzy są zadowoleni z naszych usług i poleciliby nas swoim znajomym mieści się w przedziale 70-100%

Tak to powinno działać. Tak działa Prohabitat.

Działamy między innymi w miastach takich jak: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Częstochowa, Gdynia, Sosnowiec, Radom, Kielce, Gliwice, Bytom, Toruń, Zabrze, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Ruda Śląska, Rybnik, Wałbrzych,Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Opole, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Włocławek, Chorzów, Tarnów, Zielona Góra, Koszalin, Legnica, Kalisz, Grudziądz, Jastrzębie Zdrój, Słupsk.