EKSPERCI OD NATURY (I NATURY URZĘDNIKÓW)

Stworzyliśmy zespół, który łączy znajomość procedur i znajomość przyrody. Razem stanowimy unikalne połączenie kompetencji i świeżości spojrzenia. Jesteśmy jedną z największych firm tego typu w Polsce, mimo tego współpracując z nami unikasz dużych kosztów i powolności. Jesteśmy w sam raz tacy, by z inicjatywą i z dobrymi rezultatami zdejmować klientom z głowy kolejne problemy:

Rafał Bodzioch - założyciel Prohabitatu, certyfikowany audytor zarządzania środowiskowego
RAFAŁ BODZIOCH
Założyciel Prohabitatu.Magister inżynier leśnictwa i zarządzania środowiskiem (AGH i Uniwersytet Rolniczy). Certyfikowany audytor zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2004). Specjalista od lasu, botaniki i ekonomii środowiskao wieloletnim doświadczeniu.Z pasją zgłębia teorię zarządzania jakością (nie tylko swojej firmy).Ulubiona roślina — wawrzynek wilczełyko.
Małgorzata Jasek - specjalizacje: ochrona powierzchni ziemi, ochrona krajobrazu, zoologia
MAŁGORZATA KURPIK
W 2015 r. ukończyła z tytułem magistra ochronę środowiska na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od początku czynna zawodowo, z powodzeniem zamyka projekty, zbierając świetne referencje. Specjalizacja: ochrona powierzchni ziemi, ochrona krajobrazu, zoologia. Miłośniczka dobrego kina i szybkiej jazdy na rowerze. Ulubiona roślina — lilia złotogłów.
Anna Zwijacz - specjalizuje się w ochronie wód, powietrza oraz w ochronie przed hałasem
ANNA ZWIJACZ
Magister inżynier ochrony środowiska na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Stypendystka programów dla najlepszych studentów, praktyk z wieloma realizacjami. Specjalizuje się w ochronie wód, powietrza oraz w ochronie przed hałasem. Chętnie zdobywa szczyty gór oraz szczyty smaku, piekąc pyszne słodkości. Ulubiona roślina — słonecznik.