EKSPERCI OD NATURY

Stworzyliśmy zespół, który łączy znajomość procedur i znajomość przyrody. Razem stanowimy unikalne połączenie kompetencji i świeżości spojrzenia.

Nie jesteśmy dużą firmą, dzięki czemu unikasz dużych kosztów i powolności. Jesteśmy w sam raz tacy, by z inicjatywą i z dobrymi rezultatami zdejmować klientom z głowy kolejne problemy:

Rafał Bodzioch - założyciel Prohabitatu, certyfikowany audytor zarządzania środowiskowego
RAFAŁ BODZIOCH
Założyciel Prohabitatu. Magister inżynier leśnictwa i zarządzania środowiskiem (AGH i Uniwersytet Rolniczy). Certyfikowany audytor zarządzania środowiskowego (ISO 14001:2004). Specjalista od lasu, botaniki i ekonomii środowiska o wieloletnim doświadczeniu. Z pasją zgłębia teorię zarządzania jakością (nie tylko swojej firmy).
Ulubiona roślina — wawrzynek wilczełyko.
Małgorzata Jasek - specjalizacje: ochrona powierzchni ziemi, ochrona krajobrazu, zoologia
MAŁGORZATA JASEK
W 2015 r. ukończyła z tytułem magistra ochronę środowiska na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od początku czynna zawodowo, z powodzeniem zamyka projekty, zbierając świetne referencje. Specjalizacja: ochrona powierzchni ziemi, ochrona krajobrazu, zoologia. Miłośniczka dobrego kina i szybkiej jazdy na rowerze.
Ulubiona roślina — lilia złotogłów.
Anna Zwijacz - specjalizuje się w ochronie wód, powietrza oraz w ochronie przed hałasem
ANNA ZWIJACZ
Magister inżynier ochrony środowiska na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Stypendystka programów dla najlepszych studentów, praktyk z wieloma realizacjami. Specjalizuje się w ochronie wód, powietrza oraz w ochronie przed hałasem. Chętnie zdobywa szczyty gór oraz szczyty smaku, piekąc pyszne słodkości.
Ulubiona roślina — słonecznik.
LIZAVETA VINTSEK
Najnowsze wzmocnienie zespołu — wybitnie zdolna pani magister zarządzania zasobami przyrody i doktorant na Wydziale Biologii Uniwersytetu Jagielońskiego. W wolnych chwilach poznaje przyrodę (choć wie już o niej niemal wszystko) na spacerach i w bibliotece.
Ulubiona roślina — dzwonek.

Jaki problem chciałbyś, byśmy rozwiązali dla Ciebie?