Stanowisko

młodszy specjalista ds. ochrony środowiska (przyrodnik) w miastach: Wrocław, Łódź, Poznań

Kim jesteśmy
Jesteśmy kilkuosobową nowoczesną firmą pomagającą przedsiębiorstwom w dostosowywaniu się do wymogów prawa ochrony środowiska. Sporządzamy różnego rodzaju opinie, ekspertyzy, raporty, sprawozdania i inne dotyczące ochrony środowiska. Wartości które wyznajemy to: merytokracja (rządy najbardziej kompetentnych), szczerość (mówimy otwarcie co myślimy), gramy zespołowo i jesteśmy wobec siebie uczciwi.

Zadania

1. Inwentaryzacje przyrodnicze terenów zielonych i budynków

2. Samodzielne wyjazdy samochodem służbowym do miejsc na terenie Krakowa i całego kraju

3. Prowadzenie obserwacji przyrodniczych

Wymagania

1. status studenta

2. biegła obsługa komputera

3. zgoda na instalację programu monitorującego czas pracy

4. biegła znajomość języka polskiego (poziom co najmniej C1)

5.umiejętność rozpoznawania roślin i zwierząt

6.prawo jazdy kategorii B

7.studia na kierunku ochrona przyrody, biologia, leśnictwo ewentualnie ochrona środowiska

8.własny samochód

Co oferujemy

1. praca w zgranym zespole i koleżeńskiej atmosferze

2. niewielkie narażenie na stres

3. możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej firmie usługowej